216 Butik Plus

Hayalini kurduğunuz konforlu yaşama 216 YAPI imzasını attık. Ortaya herkesi mutlu edecek bir proje çıktı...

Konfor ve Rahatlık
Konforu ev rahatlığında sunan 216 Butik Plus'ın, 24 saat teknik servis hizmetiyle evinizdeki her türlü teknik sorunu anında çözülecek. Misafirleriniz geldiğinde, resepsiyonda karşılanacak, lobide sizi bekleyecek. Temizlik hizmetiyle daireniz istediğiniz an temizlenecek.

Kazanç
Bulunduğu bölgenin en ayrıcalıklı projesi olan 216 Butik Plus, bğnyesinde barındırdığı ticari alanları kiralayarak, site giderlerinin bir kısmını karşılayacak. Ayrıca yatırım amaçlı daire almayı düşünenlere, sürekli artan değeri, merkezi konumu ile en iyi seçenek olacak.

Yaşam
216 Butik Plus'da, konut anlayşı değiiyor. Samimi komşuluklar, huzurlu aileler, yeni dostluklar yüksek yaşam standartlarıyla bir araya geliyor. Eski mahallerdeki sıcaklık ; teknoloji, hizmet ve yüksek standartlarla buluşuyor..

Önceliğimiz,Güvenliğiniz
İdeal bir yaşamın olmazsa olmazlarından biri güvenliktir. Kendinizi ve sebdiklerinizi güvende hisettiğiniz yerde mutlusunuzdur. 216 Butik Plus, güvenliğiniz için her detayı düşündü. Tek giriş çıkış, alanında uzman özel güvenlik görevlileri, her türlü acil durum için güvenlik donanımları ve daha fazlası sizin huzurunuz için planlandı.

Konum
Bütün yollar 216 Butik Plus'a çıkar. Konum olarak anadolu yakası'nın orta noktasında bulunan ve geçiş güzergahlarının üzerinde yer alan Çekmeköy, son yıllarda gösterdiği gelişim ve değişimle ön plana çıkıyor. 216 Butik Plus, bu değişimin merkezinde yer alıyor.

Web Adresi : www.216butikplus.com

216 BAHAR

GEÇMİŞTEN  GELECEĞE
Geçmişten bugüne, düzenli yapılaşması ve yeşil alanlarıyla ön plana çıkan Kozyatağı, her dönemde ayrıcalıklı yaşamın sembolü oldu...Ve bu sıcak semtin bir kalbi vardı; 19 Mayıs Mahallesiİstanbul'un en yaşanır ilçesi Kadıköy'ün gözde mahallesi KOZYATAĞI

Web Adresi : www.216bahar.com