216 SANCAKTEPE KONUTLARI

Konut adına ihtiyacınız olan rahatı, konforlu ve masrafsız geleceğe ilk adımınızı güvenle atabileceğiniz bir proje… Bölgenin en yaşanabilir projesi…

10 bin metrekare alan üzerinde konumlanan 216 Sancaktepe Konutları projesi, İstanbul Anadolu yakası Sancaktepe bölgesinde inşa edildi.

Toplam 208 adet dairenin yer aldığı 216 Sancaktepe Konutları, 216 Yapı projesi olarak yaşama geçirildi. Proje, 5 katlı 10 bloktan oluşuyor.

Teslimlerin hemen gerçekleştiği 216 Sancaktepe Evleri'nde yer alan daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi.

Sancaktepe 216 Konutları'nın sosyal alanları arasında; sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, oturma alanları, alışveriş merkezleri, sauna ve kafeler bulunuyor.
216 BUTİK

152 Konut olarak planlanan Çekmeköy Butik, 216 Yapı anlayışı ile projelendirildi. Her bir dairesi 216 Yapı kalitesi ile hayata geçirilen, doğru çözülmüş sosyal alanları ve yeşil alanları ile Çekmeköy’ün yıldızı olan bu proje 2014 yılında tamamlanarak, daire sahiplerine teslimleri yapılacak…

Web Adresi: www.216butik.com
216 KORU

60 daireden oluşan minimal bir site olarak doğayla baş başa huzurlu bir yaşam sunuyor. 2014 yılında tamamlanarak daire sahiplerine teslimleri yapılacak…

216 Koru'da sımsıcak bir yuva ve samimi komşuluklar sizi bekliyor. Sadece 59 seçkin ailenin yer alacağı bu özel projede mutluluk garanti.
216 Koru'da, kapalı otoparkınızdan asansörle direkt olarak dairenizin olduğu kata çıkabilecek, sosyal alanları istediğiniz an kullanabilecek, gereksiz masraflardan uzak, huzurlu bir yaşama sahip olacaksınız.

Deprem yönetmeliğine göre inşa edilen güvenli yapısı, 1. sınıf malzeme seçimi ve üzerinde titizlikle çalışılan detayları ile 216 Koru, sevdiklerinizle birlikte mutlu olabileceğiniz en ideal yaşam alanı.

Web Adresi: www.216koru.com